کترینگ سازمانی به سبک دونا

تأمین غذای خوشمزه و متنوع برای ناهار پرسنل پردردسرترین شغل در سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ است. در سازمان‌های بزرگ این جمله کاملاً معروف است که هر کترینگ فقط دو هفته اول غذای با کیفیت می‌دهد و بعد خدا می‌داند!! تعویض مکرر پیمانکار تأمین غذا کابوس شبانه مدیران تدارکات این سازمان‌ها است. دونا با طراحی خدماتی ویژه در کترینگ سازمانی تمام دغدغه های فوق را تا حدودی زیادی برطرف کرده است. از طریق دکمه زیر می‌توانید منوی سازمانی را دانلود و مشاهده فرمایید:

ویژگی‌های کترینگ سازمانی دونا

 

۱) طراحی منوی متنوع و تکرار ناپذیر

۲) کیفیت باثبات در بلند مدت

۳) خدمات پذیرایی میهمان نوازانه و با احترام کامل به تک تک پرسنل مشتری

۴) انطباق حداکثری با خواسته‌های مشتری

چهار ویژگی اصلی دونا در حوزه غذای سازمانی است که باعث شده سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ برای سالیان متمادی به صورت مستمر تأمین غذای پرسنل خود را به دونا بسپارند. در یک کلام دونا کابوس غذای پرسنلی را به رویایی شیرین برای مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها بدل کرده است

کترینگ سازمانی ۵ ستاره

(5Star Office Catering)

سرویس ۵ ستاره دونا خدمات تشریفات و پذیرایی سازمان‌ها را در تمام بخش‌ها به عالی‌ترین سطح ممکن ارتقاء می‌دهد. این سرویس شامل موارد زیر است:

۱. ارتقاء غذای پرسنلی به رستوران ۵ ستاره با ارائه طیف متنوعی از بوفه غذای ایرانی و ملل، بوفه پیش غذا، بوفه سوپ، بوفه آبمیوه‌های طبیعی و بوفه دسر و شیرینی. بخشی از نهایی سازی محصول در این روش نظیر غذاهای کباب و گریل یا تهیه آبمیوه در محل رستوران مشتری توسط سرآشپزان و پرسنل دونا انجام می‌شود تا محصولات در اوج تازگی و طراوت عرضه شوند؛

۲. پذیرایی از پرسنل در ساعت کار توسط انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد با ترولی‌های قابل حمل در طبقات؛

۳. پذیرایی از جلسات رسمی و غیررسمی مدیران با رعایت پروتکل‌های تشریفات؛

۴. برگزاری همایش‌ها، گردهمایی‌ها و سایر رویدادهای سازمان با ارائه انواع فینگرفودها و میان وعده‌های ویژه؛ اینگونه رویدادها خدمات ۵ ستاره به گونه‌ای طراحی شده که سازمان‌ها می‌توانند متناسب با نیاز خود بخش‌هایی از این خدمات را انتخاب نمایند.

خدمات راه‌اندازی رستوران

 

رستوران و سالن غذاخوری تنها تفرجگاه نیروی کار در ساعت اداری است. پرسنل با فاصله گرفتن از محیط کار، باید در یک محیط شاداب زمان استراحت خود را سپری کنند تا در ساعات کاری عملکرد بهتری داشته باشند. دونا با یک تیم طراحی حرفه‌ای، رستوران و سالن غذاخوری سازمان شما را به یک محیط مناسب جهت سرو غذا و پذیرایی از پرسنل تبدیل می‌کند.

مشاوره رایگان در حوزه غذای پرسنلی

 

دونا امکان ارائه خدمات مشاوره رایگان جهت تهیه منوی مناسب برای سازمان‌ها متناسب با مشاغل آنها، راه‌اندازی رستوران، خرید تجهیزات، آموزش پرسنل و خدمات سرو تشریفات را دارد.

" تمام مسائل خود در حوزه غذای سازمانی را از دونا بپرسید حتی اگر مشتری دونا نیستید! "

امورسهامداران